ZATVÁRAME E-SHOP: S poľutovaním Vám oznamujeme, že náš e-shop www.TINTINNADO.sk k 1.11.2019 zatvárame. Online predaj našich produktov s donáškou až k Vám domov bude fungovať aj naďalej. Nový spôsob nákupu zverejníme neskôr. Ďakujeme za pochopenie. KAMENNÁ PREDAJŇA OSTÁVA OTVORENÁ. S pozdravom, Tím Tintinnado.

Bieliaci bylinný zubný prášok, 120 ml

6,50 €
Na dotaz

Zubný prášok s jemnou čistiacou formulou, bez fluoridu. Je ideálny na každodenné použitie. Má liečivé účinky na dentín aj zubnú sklovinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zubný prášok s jemnou čistiacou formulou a príchuťou mäty je ideálny na každodenné použitie.  liečivé účinky na dentín aj zubnú sklovinu. Normalizuje pH v ústach, má dezodoračné a antiseptické účinky. Zabezpečuje efektívnu ochranu zubov pred vznikom zubného kazu a vďaka svojej štruktúre pôsobí preventívne proti vzniku zubného kameňa a zubného povlaku.

• Spevňuje zubnú sklovinu

• Osviežuje dych

• Preventívne pôsobí proti vzniku zubného kameňa

 

Neobsahuje: Ftaláty, Parabény, Fluorid, Formaldehyd, SLS, SLES, Ťažké kovy, Lepok, Cukor, Látky obsahujúce alumínium.

Spôsob použitia: malé množstvo prášku naniesť na zubnú kefku a krúživými pohybmi čistiť 2-3 minúty.

Zloženie: Organic Mentha Piperita Leaf Extract, Organic Melissa Officinalis Leaf Extract, Organic Schizandra Chinensis Fruit Extract, Calcium Carbonate, Sodium Bicarbonate, Mentha Piperita Essential Oil, Salvia Officinalis Essential Oil

Krajina pôvodu: Rusko