Biopuro - Prostriedok na riad s citrónovou vôňou, 500 ml

Značka: Biopuro
3,23 €
Vypredané

Tekutý prípravok na umývanie riadu. Koncentrovaný. Pár kvapiek vám stačí na plný drez riadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý prípravok na umývanie riadu. Koncentrovaný. Pár kvapiek vám stačí na plný drez riadu. Čistí a odmasťuje. Odstraňuje mastnotou a špinu, nezanecháva šmuhy. Čerstvá citrónová vôňa.

Použitie: Vytlačte pár kvapiek tekutiny na špongiu, umyte a opláchnite riad.

Zloženie: Aqua, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Sodium citrate, Decyl glucoside, Sodium lauryl sulfate, Hydrolyzed wheat protein, Glycerin, Lactic acid, Parfum, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Benzyl alcohol.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.