Biopuro - Prášok na riad do umývačky riadu, 500 g

Značka: Biopuro
6,58 €
Skladom

Ľahko odstraňuje špinu a mastnotu na riade. Rozpúšťa sa rýchlo a nezanecháva žiadne zvyšky.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Prášok na riad do umývačky riadu, 500 g

Ľahko odstraňuje špinu a mastnotu na riade. Rozpúšťa sa rýchlo a nezanecháva žiadne zvyšky. Voňa sviežosti. Žiadne fosfáty a fosfory.

  • rýchlo a ľahko odstraňuje nečistoty, mastnotu
  • pre dosiahnutie lepších výsledkov pridajte soľ a leštidlo do umývačky riadu

Spôsob použitia: riad a poháre 20 g (polovica dávkovača), hrnce a panvice 40 g (plný dávkovač). Spustite program.

Zloženie: Sodium carbonate, Sodium citrate, Sodium carbonate peroxide, Sodium metasilicate, Sodium lauryl sulfate, Parfum, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Amylase.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.