Biopuro - Gél do umývačky riadu, 500 ml

Značka: Biopuro
5,26 €
Vypredané

Gél na umývanie riadu dobre odstraňuje mastnotu a nezanecháva stopy na riade.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gél na riad do umývačky riadu, 500 ml

Gél na umývanie riadu dobre odstraňuje mastnotu a nezanecháva stopy na riade. V porovnaní s inými komerčne dostupnými gélmi do umývačky riadu neopúšťa petrochemické zvyšky na riad. Ponecháva príjemnú citrusovú vôňu v umývačke riadu.

  • rýchlo a ľahko odstraňuje nečistoty, mastnotu
  • pre dosiahnutie lepších výsledkov pridajte soľ a leštidlo do umývačky riadu

Spôsob použitia: Vložte riad do umývačky riadu, nalejte do dávkovača 30 ml čistiaceho prostriedku a spustite program.

Zloženie: Aqua, Potassium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate, Sodium Carbonate, Alcohol, Cocoglucoside, Xanthan Gum, Mentha Arvensis Oil*.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.