ZATVÁRAME E-SHOP: S poľutovaním Vám oznamujeme, že náš e-shop www.TINTINNADO.sk k 1.11.2019 zatvárame. Online predaj našich produktov s donáškou až k Vám domov bude fungovať aj naďalej. Nový spôsob nákupu zverejníme neskôr. Ďakujeme za pochopenie. KAMENNÁ PREDAJŇA OSTÁVA OTVORENÁ. S pozdravom, Tím Tintinnado.

Plienky MOLTEX nature no. 1 - Newborn veľ. 1, (23 ks)

Značka: Moltex
6,30 €
Skladom

Zdravé jednorazové plienky Moltex nature no. 1 sú dermatologicky a ekologicky šetrné a neutralizujú pachy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdravé jednorazové plienky Moltex nature no. 1 Newborn sú určené pre práve narodené bábätká. Veľkostne vyhovujú deťom s hmotnosťou 2 – 4 kg. Sú dermatologicky a ekologicky šetrné. Deti, ktoré majú citlivú pokožku alebo trpia ekzémami, znášajú tieto plienky veľmi dobre. Vyrábajú sa z trvalo udržateľných, environmentálne šetrných zdrojov. Zhruba 50% vnútornej časti plienky je vyrobených z biologicky odbúrateľných zdrojov. Plienky vášmu dieťatku dokonale sadnú vďaka systému „Comfort Stretch“. Citlivý detský pupok zakrýva špeciálne prispôsobená časť plienky, ktorá ho nedráždi. Tri vrstvy zaisťujú perfektne rýchlu absorpciu tekutiny. Plienky výborne sajú a spoľahlivo udržia vaše dieťa v suchu celú noc. Plienky Moltex sú skvelou voľbou pre novonarodené bábätká. 

Bio obal, v ktorom sú plienky balené, je 100% kompostovateľný.

  • Pre deti s hmotnosťou 2 – 4 kg
  • 23 plienok v balení
  • Ekologicky a dermatologicky šetrné
  • Perfektne priedušné a bránia zapareniu
  • Pridaný extrakt z lístkov čajovníka efektívne neutralizuje pachy a pôsobí antibakteriálne
  • Neobsahujú chlór, parfumy, latex
  • Vyrobené z trvalo udržateľných, environmentálne šetrných zdrojov

Plienky Moltex nature no.1 majú medzi zdravými plienkami najdlhšiu históriu, ktrá siaha až do roku 1961. Medzi najväčšie prednosti značky Moltex nature no.1 patrí šetrnosť k detskej pokožke, funkčnosť, minimálne eko-dopady, a dnes už takmer 60 rokov špecializácie na tento produkt.