ZATVÁRAME E-SHOP: S poľutovaním Vám oznamujeme, že náš e-shop www.TINTINNADO.sk k 1.11.2019 zatvárame. Online predaj našich produktov s donáškou až k Vám domov bude fungovať aj naďalej. Nový spôsob nákupu zverejníme neskôr. Ďakujeme za pochopenie. KAMENNÁ PREDAJŇA OSTÁVA OTVORENÁ. S pozdravom, Tím Tintinnado.

Biopuro - Prací gél pre citlivú pokožku a bábätká, 1 l

Značka: Biopuro
7,14 €
Skladom

Prací gél na detskú bielizeň a citlivú pokožku. Bielizeň zanecháva vždy mäkkú a príjemne voňavú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prací gél bez parfumácie a enzýmov je určený predovšetkým pre citlivú pokožku a bábätká. Bielizeň zanecháva vždy mäkkú a príjemne voňavú.

  • vhodný pre deti a ľudí s citlivou pokožku
  • výborný odstraňovač škvŕn a zápachu
  • žiadne optické zjasňovače
  • žiadne fosfáty a fosfory
  • vhodný na bavlnu, konopné a syntetické látky
  • nepoužívajte na vlnu a hodváb

Spôsob použitia: Potrebné množstvo pracieho gélu pri praní jednoducho nalejte pomocou odmerky priamo do bubna práčky a spustite daný program. 

Zloženie: Aqua, Potassium cocoate, Sodium citrate, Decyl glucoside, Sodium lauryl sulfate, Sodium olivate*, Sodium chloride, Hydrolyzed wheat protein, Glycerin, Alcohol, Citric acid.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.