Biopuro - Prací gél na vlnu a kašmír, 500 ml

Značka: Biopuro
5,12 €
Skladom

Extra jemný prací gél na vlnu, kašmír a hodváb s jemnou vôňou vanilky. Koncentrovaný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extra jemný prací gél na vlnu, kašmír a hodváb s jemnou vôňou vanilky. Koncentrovaný. Vďaka rastlinnému glycerínu zjemňuje vlákno a zanecháva príjemnú vôňu praného oblečenia.

  • extra jemný pre vlnu, hodváb, kašmír, angoru
  • odstraňuje biele fľaky, pachy, stabilný k farbám
  • stabilný k farbám
  • zmäkčuje vlákna vďaka rastlinnému glycerínu

Spôsob použitia: Potrebné množstvo pri praní jednoducho nalejte pomocou odmerky priamo do bubna práčky a spustite daný program.

Zloženie: Aqua, Sorbitol, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Decyl glucoside, Sodium citrate, Glycerin, Lactic acid, Hydrolyzed wheat protein, Cinnamomum zeylanicum leaf oil*, Ocimum basilicum oil*, Melissa officinalis oil*, Eugenia caryophyllus oil, Parfum, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Benzyl alcohol.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.