Biopuro - Prací gél na tmavé prádlo, 500 ml

Značka: Biopuro
5,03 €
Skladom

Prací gél na tmavú a čiernu bielizeň, koncentrovaný, zamedzuje blednutiu tmavých farieb, odstraňuje biele škvrny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý koncentrovaný prací gél na tmavú a čiernu bielizeň zamedzuje blednutiu farieb a odstraňuje biele škvrny. Vďaka rastlinnému glycerínu zjemňuje vlákno a zanecháva príjemnú vôňu praného oblečenia.

  • zabraňuje blednutiu a chráni tmavé farby
  • odstraňuje biele fľaky a zápach
  • zmäkčuje vlákna vďaka glycerínu na báze rastlín

Spôsob použitia: Potrebné množstvo pracieho gélu pri praní jednoducho nalejte pomocou odmerky priamo do bubna práčky a spustite daný program. 

Zloženie: Aqua, Sodium citrate, Sodium chloride, Potassium cocoate, Sodium lauryl sulfate, Decyl glucoside, Hydrolyzed wheat protein, Glycerin, Alcohol, Citric acid, Cymbopogon flexuosus oil*, Parfum, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Benzyl alcohol.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.