Biopuro - Prací gél na farebnú bielizeň, 1 l

Značka: Biopuro
6,76 €
Vypredané

Prací gél, koncentrovaný s vôňou aloe a lotosového kvetu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koncentrovaný prací gél na farebnú bielizeň s vôňou aloe a lotosového kvetu. Zloženie tekutého pracieho gélu zahŕňa organickú soľ, ktorá zabraňuje blednutiu farieb. Výborne odstraňuje škvrny a bielizeň zanecháva príjemne voňavú. 

  • bezpečný pre farby vďaka zložke organických solí
  • odstraňuje zápach a škvrny
  • bez optických zjasňovačov, fosfátov a fosforu
  • vhodný na bavlnu, konopné a syntetické látky
  • nepoužívajte na vlnu a hodváb

Spôsob použitia: Potrebné množstvo pracieho gélu pri praní jednoducho nalejte pomocou odmerky priamo do bubna práčky a spustite daný program.

Zloženie: Aqua, Sodium chloride, Decyl glucoside, Potassium cocoate, Sodium citrate, Sodium lauryl sulfate, Hydrolyzed wheat protein, Glycerin, Alcohol, Citric acid, Parfum, Citrus grandis peel oil*, Amylase, Protease.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.