Biopuro - Prací gél na biele prádlo, 1 l

Značka: Biopuro
6,35 €
Skladom

Prací gél na biele prádlo, koncentrovaný s jemnou vôňou orchidey a irisu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Koncentrovaný tekutý prací gél na bielu bielizeň s vôňou orchidey a irisu. Výborne odstraňuje škvrny a bielizeň zanecháva príjemne voňavú.

  • výborný odstraňovač škvŕn
  • odstraňuje zápach
  • vynikajúce výsledky na všetkých bielizňach
  • neobsahuje chemické rozjasňovače, žiadne fosfáty a fosfory
  • nepoužívajte na vlnu a hodváb

Spôsob použitia: Potrebné množstvo pracieho gélu pri praní jednoducho nalejte pomocou odmerky priamo do bubna práčky a spustite daný program.

Zloženie: Aqua, Potassium cocoate, Decyl glucoside, Sodium citrate, Sodium lauryl sulfate, Sodium chloride, Hydrolyzed wheat protein, Glycerin, Alcohol, Citric acid, Parfum, Lavandula hybrida oil*, Amylase, Protease.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.