Biopuro - Gélový odstraňovač škvŕn na prádle, 500 ml

Značka: Biopuro
5,82 €
Skladom

Vynikajúci na čistenie spodnej bielizne, športového oblečenia, detského oblečenia a odolných škvŕn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysokokoncentrovaný tekutý prací gél na odránenie škvŕn na prádle. Výborne odstraňuje škvrny a bielizeň zanecháva príjemne voňavú. Odstraňuje odolné škvrny ako paradajková omáčka, víno, tráva, čokoláda, make-up, tráva a pod. Vynikajúci na čistenie spodnej bielizne, športového oblečenia a detského oblečenia. Vhodný pre všetky biele a farebné tkaniny. Nepoužívajte na jemné predmety ani na vlnu, hodváb a kožu.

Spôsob použitia: Potrebné množstvo pri géloveho čističa jednoducho nalejte pomocou odmerky priamo do bubna práčky a spustite daný program. Pre ešte lepšie odstránenie škvŕn nalejte kúsok gélu priamo na škvrnu a nechajte pár minút pôsobiť.

Zloženie: Aqua, Hydrogen peroxide, Sodium lauryl sulfate, Alcohol, Decyl glucoside, Xanthan gum, Citric acid, Citrus aurantium dulcis peel oil*.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.