ZATVÁRAME E-SHOP: S poľutovaním Vám oznamujeme, že náš e-shop www.TINTINNADO.sk k 1.11.2019 zatvárame. Online predaj našich produktov s donáškou až k Vám domov bude fungovať aj naďalej. Nový spôsob nákupu zverejníme neskôr. Ďakujeme za pochopenie. KAMENNÁ PREDAJŇA OSTÁVA OTVORENÁ. S pozdravom, Tím Tintinnado.

The Humble - Bambusové tyčinky do uší, 100 ks

Novinka
2,50 €
Skladom

Bambusové tyčinky s jemnou biobavlnou sú skvelé pre celú rodinu. Využijete ich na čistenie uší, ale aj pri odličovaní alebo korekcii laku na nechtoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bambusové vatové tyčinky od The Humble Co. majú rukoväť zo 100% biologicky odbúrateľného materiálu vyrobeného z bambusu. Na ich koncoch potom nájdete kúsočky biobavlny, ktorá nielen výborne saje, ale tiež je krásne mäkká, a tým pádom príjemná aj pre citlivú pokožku malých detí.

Vatové tyčinky využije celá rodina. Mäkká, jemná biobavla na ich koncoch nie je bielená chlórom, skvele saje vlhkosť i nečistoty a je vytvarovaná tak, aby sa s tyčinkami dobre manipulovalo. Tyčinky sú vhodné nielen na čistenie uší, ale oceníte je tiež pri odličovaní alebo napríklad v prípade, keď sa líčite alebo si lakujete nechty.

Zloženie: 100% bambus, biobavlna.