ZATVÁRAME E-SHOP: S poľutovaním Vám oznamujeme, že náš e-shop www.TINTINNADO.sk k 1.11.2019 zatvárame. Online predaj našich produktov s donáškou až k Vám domov bude fungovať aj naďalej. Nový spôsob nákupu zverejníme neskôr. Ďakujeme za pochopenie. KAMENNÁ PREDAJŇA OSTÁVA OTVORENÁ. S pozdravom, Tím Tintinnado.

Zubná pasta Splat KIDS - ovocná zmrzlina, 50 ml

Značka: Splat
6,50 €
Na dotaz

Silné a zdravé zúbky a prekvapenie v každom balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

SPLAT Kids je z 98% prírodná, hypoalergénna zubná pasta a je bezpečná pre deti.

Zubná pasta zaisťuje kompletnú ochranu proti zubnému kazu a intenzívne posilnenie zubnej skloviny a ďasien. Výrobky rady SPLAT Kids sú vyrobené preto, aby bolo čistenie zubov zábavou a zároveň, aby sa deti naučili správne, jednoducho a zábavne si čistiť zuby. Jej účinnosť je klinicky overená.

Inovatívna zložka LUCTATOL účinne zabraňuje vzniku zubného kazu a tvorbe zubného povlaku. Kalcium hydroxyapatit účinne posilňuje zubnú sklovinu. Aloe vera gél, L-arginín a extrakt z jadier červeného hrozna pomáhajú udržiavať ďasná zdravé. L-arginín podporuje krvný obeh a stabilizuje krvný tlak a spolu so zložkami obsahujúcimi vápnik výrazne znižujú citlivosť zubov. Aloe vera gél má protizápalový účinok. Extrakt z jadier hroznového vína účinne chráni pred zubným kazom a má antibakteriálne a antioxidačné účinky.

Bez fluoridu.

Výrobok neobsahuje: Mätu, Parabény, SLS, Triclosan, Chlorhexidín, Agresívne abrazíva, Syntetické arómy a farbivá, Alkohol, Peroxidy, Sacharín, GMO, Glutén, Rafinované ropné produkty.

KLINICKY TESTOVANÉ:

  • účinnosť proti zubnému kazu – 37,33%
  • remineralizačný účinok – 34,1%
  • čistiaci účinok – 41,7%