Biopuro - Leštidlo na drevený nábytok, 200 ml

Značka: Biopuro
7,08 €
Skladom

Živí a chráni drevo, zvyšuje jeho prirodzenú krásu a zanecháva dlhotrvajúci lesk na povrchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistí, vyživuje a chráni drevený nábytok.

Živí a chráni drevo, zvyšuje jeho prirodzenú krásu a zanecháva dlhotrvajúci lesk na povrchu. Používa sa pravidelne, rozjasňuje farbu dreva a vyživuje ho. Vhodné pre drevené lamináty a drevné nábytky. Leštidlo má antistatický účinok. Zabraňuje vzniku prachu. Pôsobí aj proti škodcom dreva vďaka esenciálnym olejom zo škorice a klinčeka.

Spôsob použitia: Naneste malé množstvo priamo na drevené povrchy a jemne roztrite po pvrchu.

Zloženie: Aqua, Alcohol, Linum usitatissimum seed oil*, Cetearyl alcohol, Glyceryl stearate, Glycerin, Stearic acid, Sodium lauroyl glutamate, Juglans regia seed oil, Tocopherol, Cedrus atlantica bark oil, Xanthan gum, Cinnamomum zeylanicum leaf oil*, Eugenia caryophyllus oil, Parfum, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Benzyl alcohol.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.