Biopuro - Univerzálny odmasťovač, 500 ml

Značka: Biopuro
5,27 €
Skladom

Účinný odmasťovač na viacero povrchov. Odstraňuje mastnotu, špinu a pripálene zvyšky jedla. Eliminuje nepríjemný zápach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Účinný odmasťovač na viacero povrchov. Odstraňuje mastnotu, špinu a pripálene zvyšky jedla. Eliminuje nepríjemný zápach.

Spôsob použitia: Nanášajte na povrchy, ktoré sa majú čistiť, a odstráňte ich utierkou z mikrovlákna, nie je potrebné oplachovať. Na zažraté škvrny nechajte pôsobiť 5 minút a opláchnite. Nepoužívajte na hliníkové, jemné alebo natreté povrchy.

Zloženie: Aqua, Alcohol, Sodium citrate, Coco-glucoside, Sodium coco-sulfate, Xanthan gum, Citrus aurantium dulcis peel oil*.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.