Biopuro - Univerzálny čistič s pomarančovým olejom, 300 ml

Značka: Biopuro
7,76 €
Vypredané

Vynikajúci čistiaci prostriedok s rastlinnými zložkami a pomarančovým esenciálnym olejom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vynikajúci čistiaci prostriedok s rastlinnými zložkami a pomarančovým esenciálnym olejom. Vysokokoncentrovaný, nie je v ňom žiadna voda. Vhodné pre kovové povrchy, hliník, plast, chróm, sklo, porcelán, textílie, drevo a na čistenie člnov, bicyklov a iných umývateľných plôch. Produkt je ideálny na odstraňovanie škvŕn z textílií, kobercov a nábytku. Odstraňuje aj žuvačky, všetky druhy tukov, olej, decht, vosk, sadze, olejové farby, laky na nechty, škvrny, lepidlo, silikón. Perfektne odstraňuje zápach a znecháva príjemnú vôňu čerstvo ošúpaného pomaranča.

Spôsob použitia: Zrieďte vo vode, odstránte škvrny a nečistoty, utrite navlhčenou handričkou. Pre silné škvrny používajte čistič neriedený. Pri zriedení sa stáva mliečnym. Pred nanášaním na tkaniny, koberce alebo nábytok vyskúšajte čistič v málo viditeľnej oblasti, aby ste si overili, či povrch nezbledne alebo nezmení farbu.

Zloženie: Alcohol, Ethyl lactate, Laureth-4, Decyl glucoside, Citrus aurantium dulcis peel oil*.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.