Biopuro - Kúpeľnový čistič 3v1, 500 ml

Značka: Biopuro
5,99 €
Vypredané

Odstraňuje a eliminuje škvrny od mydla a zubnej pasty, vodný kameň, odstraňuje zápach a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňuje a eliminuje škvrny od mydla a zubnej pasty, vodný kameň, odstraňuje zápach a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu.

Spôsob použitia:

  • Kúpeľňa: Vhodný na všetky povrchy v kúpeľni, sklenené dvere, chrómové kovania a kohútiky. Nastriekajte a nechajte 5 minút pôsobiť, utrite navlhčenou handričkou.
  • WC: Nastriekajte do záchodovej misy a nechajte 10 minút pôsobiť, ak je to potrebné, použite aj toaletnú kefu.
  • Škvrny: Nastriekajte na škvrny vo večerných hodinách a opláchnite ráno.

Zloženie: Aqua, Citric acid, Lactic acid, Decyl glucoside, Sodium lauryl sulfate, Xanthan gum, Lavandula hybrida oil*, Parfum.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.