Biopuro - Čistič na podlahy, 1 l

Značka: Biopuro
4,74 €
Skladom

Čistič podláh. Pre všetky typy podlahových krytín. Koncentrovaný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistič podláh. Pre všetky typy podlahových krytín. Koncentrovaný.

Chráni a vyživuje podlahu vďaka ľanovým a orechovým olejom. Dezinfikuje a odstraňuje baktérie vďaka svojim éterickým olejom. Čistí a zanecháva príjemnú vôňu. Nezanecháva žiadne pruhy ani zvyšky na podlahe. Ideálne na čistenie a ochranu podlahy pre domácnosti s deťmi a domácimi zvieratami. Vhodný pre všetky tipy podlahových krytín.

Spôsob použitia: 

  • Odporúčané dávkovanie na 5 litrov vody:
  • normálne znečistené podlahy - 30 ml (2/3 odmerky)
  • znečistené podlahy - 75 ml (1 + 1/2 odmerky)

Zloženie: Aqua, Alcohol, Sodium citrate, Decyl glucoside, Sodium lauryl sulfate, Xanthan gum, Linum usitatissimum seed oil*, Juglans regia seed oil, Melaleuca alternifolia oil, Parfum, Geranium maculatum oil*, Ocimum basilicum oil*.

Značka Biopuro je certifikovaná talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo. Žiadna prísada obsiahnutá zložení jej výrobkov nebola testovaná na zvieratách a neobsahuje ani živočíšne zložky či geneticky modifikované organizmy. Prípravky tiež neobsahujú žiadne kovy ani prvky, ktoré by mohli spôsobiť alergie. Voda použitá pri výrobe je vždy udržiavaná pod konštantnou mikrobiologickou kontrolou. Výrobky obsahujú len prírodné raw prísady z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Všetky použité ingrediencie pochádzajú z obnoviteľných zdrojov, a preto sú kompletne biologicky odbúrateľné. Aj obal výrobkov je vyrobený z cukrovej trstiny a teda z recyklovateľného bioplastu. Rovnako tak sú produkty demineralizované a sterilizované UV žiarením. Prítomnosť niklu v produktoch Biopuro je tak 10x nižšia, ako je zákonná prahová hodnota.